Школьный портфель

Объявление

Шановні гості та користувачі нашого сайту! Так як маємо багато роботи з підручниками 4 та 7 класу, просимо не звертати увагу на «порожні» теми підручників інших класів. Ми приймаємо замовлення на комплекти підручників в електронному варіанті для всіх класів і будемо раді підібрати максимум можливого для Ваших діток. Шановні батьки! Ви переймаєтеся тим, щоб Ваша дитина мала Всі підручники в електронному вигляді? Ви не хочете витрачати свій час на їх пошуки в безмежних глибинах Інтернету? Ми можемо допомогти Вам у цьому! Наберіть список підручників, які Вам потрібні у форматі – клас, предмет-автор, залишіть у повідомленнях на форумі, залишивши свої контактні дані – поштову скриньку – і ми обов’язково з Вами зляжемось того ж дня, повідомивши про наявність підручників з Вашого списку та Вашу персональну знижку при оплаті. Або можете писати на електронну пошту e-book2015@yandex.ru Можливий варіант запису комплекту на диск і відправку поштою.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Школьный портфель » Все для ЗНО, ДПА... » Посібники для ЗНО


Посібники для ЗНО

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Посібники для ЗНО

0

2

https://pp.vk.me/c627724/v627724509/22a11/U_6UPuPbmaI.jpg

Лебедєва Ю.Г. Історія України. Довідник для підготовки до ЗНО 2013: повний шкільний курс

Пропонований довідник призначений для ґрунтовної та ефективної підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання з метою вступу до вищих навчальних закладів України. Зміст теоретичного матеріалу відповідає основним розділам програми з історії України для ЗНО, що допоможе системно повторити та засвоїти ключові теми курсу від первісних часів до сьогодення.
Для самоконтролю за рівнем підготовки в довіднику пропонуються стандартизовані тестові завдання, аналогічні до тих, які випускники виконуватимуть під час ЗНО, та ключі (відповіді) до них.

орієнтовна ціна - 30 грн
з приводу придбання пишіть в приват або e-book2015@yandex.ru

0


Вы здесь » Школьный портфель » Все для ЗНО, ДПА... » Посібники для ЗНО


Создать форум © iboard.ws Видеочат