Школьный портфель

Объявление

Шановні гості та користувачі нашого сайту! Так як маємо багато роботи з підручниками 4 та 7 класу, просимо не звертати увагу на «порожні» теми підручників інших класів. Ми приймаємо замовлення на комплекти підручників в електронному варіанті для всіх класів і будемо раді підібрати максимум можливого для Ваших діток. Шановні батьки! Ви переймаєтеся тим, щоб Ваша дитина мала Всі підручники в електронному вигляді? Ви не хочете витрачати свій час на їх пошуки в безмежних глибинах Інтернету? Ми можемо допомогти Вам у цьому! Наберіть список підручників, які Вам потрібні у форматі – клас, предмет-автор, залишіть у повідомленнях на форумі, залишивши свої контактні дані – поштову скриньку – і ми обов’язково з Вами зляжемось того ж дня, повідомивши про наявність підручників з Вашого списку та Вашу персональну знижку при оплаті. Або можете писати на електронну пошту e-book2015@yandex.ru Можливий варіант запису комплекту на диск і відправку поштою.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Школьный портфель » Підручники 6 клас » Підручники 6 клас


Підручники 6 клас

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Шановні гості та користувачі нашого сайту!

Так як маємо багато роботи з підручниками  4 та 7 класу, просимо не звертати увагу на «порожні» теми підручників інших класів. Ми приймаємо замовлення на комплекти підручників в електронному варіанті для всіх класів і будемо раді підібрати максимум можливого для Ваших діток.

Шановні батьки! Ви переймаєтеся тим, щоб Ваша дитина мала Всі підручники в електронному вигляді? Ви не хочете витрачати свій час на їх пошуки в безмежних глибинах Інтернету?
Ми можемо допомогти Вам у цьому!
Наберіть список підручників, які Вам потрібні у форматі – клас, предмет-автор, залишіть у повідомленнях на форумі, залишивши свої контактні дані – поштову скриньку – і ми обов’язково з Вами зляжемось того ж дня, повідомивши про наявність підручників з Вашого списку та  Вашу персональну знижку при оплаті. Або можете писати на електронну пошту e-book2015@yandex.ru

Можливий варіант запису комплекту на диск і відправку поштою.

0

2

https://pp.vk.me/c625420/v625420191/27495/lokDwhtg-NM.jpg
Biłeńka-Swystowycz Ł., Kowalewski J., Jarmoluk M. Język polski. 6 klasa
Польська мова (2-й рік навчання) Біленька-Свистович для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою

Ціна 30 грн електронний варіант PDF
пишіть e-book2015@yandex.ru

0


Вы здесь » Школьный портфель » Підручники 6 клас » Підручники 6 клас


Создать форум © iboard.ws Видеочат